KURUMSAL

1996’DAN BERİ HİZMETİNİZDEYİZ

HAKKIMIZDA

Özkar İnşaat, İnşaat sektöründe kazandığı deneyimleri birleştirip kalite ve güven ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara hizmet vermek, lüks konut, iş merkezleri ve sosyal amaçlı binalar ile altyapı projeleri geliştirmek üzere 1996 yılından beri Antalya, İzmir, Ankara, İstanbul, Bodrum, Milas ve Uluslararası faaliyet göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Özkar İnşaat olarak kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konutlar, tüm alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Kuruluşundan bugüne gerçekleşen teknolojik gelişmeleri tüm projelerine uygulamayı prensip olarak edinen Özkar İnşaat, ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari iişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat firmasıdır.

MİSYONUMUZ

Özkar İnşaat olarak ekonomi, emniyet ve estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslar arası standartlarda taahhüt işleri yapan lider bir kuruluş olmak en önemli prensibimizdir. Yetişmiş tecrübeli teknik personel ve makina parkı ile tüm projelerimizi ISO sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde başarıyla yürütmek Özkar İnşaat’ın taahhütüdür.

Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımlar ve tamamladığı eserler ile her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.

İş Güvenliği Politikamız

İnşaat iş kolunun emek yoğun, dinamik, hızlı, sürekli değişen çalışma ortamı ve iş metotları bakımından değişik tehlike kaynaklarını barındırdığı, olası iş kazası, yaralanma, hasar, zarar, ziyan gibi risklerinin yüksek ve etkilerinin ciddi olduğunun farkındayız.

Bu sorumluluk anlayışı içinde, her şantiyemizde kişisel koruyucu donanımlar kullanılırken, ekibimize iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda gereken eğitim verilmektedir.

Sorunuz mu Var?

Bizde de cevabı var. Aşağıdaki formu doldurarak veya bizi 0252 382 1021 no’lu numaradan arayarak tüm sorularınızı yönetebilirsiniz.

14 + 10 =

Telefon

(0252) 382 10 21
(0532) 056 54 31

E-Posta

info@ozkarinsaatbodrum.com

Adres

BAHÇELİEVLER MAH. GÜMÜŞLÜK CAD. NO.77/B TURGUTREİS BODRUM MUĞLA